En İyi AML API'sinin Özellikleri

Neden AML tarama API'mizi uygulamak sizin için daha uygundur?

Kullanımı ve anlaşılması kolay

Verimli ve ölçeklenebilir

Güvenilir ve güvenli

Çok yönlü ve esnek

İyi Bakım ve destek

Uygun maliyetli

Etkili AML tarama API'mizin bazı temel özellikleri ve özellikleri

Doğru ve güncel veriler

AML API, kontrollerini gerçekleştirmek için devlet yaptırım listeleri, siyasi olarak ifşa edilmiş kişiler, PEP listeleri ve bilinen veya şüphelenilen kara para aklayıcılar ve teröristlerin listeleri gibi güvenilir ve güncel veri kaynaklarını kullanır.

Gerçek zamanlı tarama

AML API, kontrolleri gerçek zamanlı olarak gerçekleştirir, böylece kuruluşlar bir işlem tamamlanmadan önce potansiyel riskleri hızlı ve verimli bir şekilde belirleyebilir.

Ayarlanabilir eşleşme kriterleri

AML API, kuruluşların işlerine özgü riskleri tarayabilmelerini sağlamak için ad ve adres eşleştirme gibi kendi eşleştirme kriterlerini belirlemelerine olanak tanır.

Mevcut sistemlerle entegrasyon

AML API'nin, manuel veri girişi ihtiyacını en aza indirmek ve hata riskini azaltmak için müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) ve kurumsal kaynak planlama (ERP) sistemleri gibi mevcut sistemlerle entegrasyonu kolaydır. SAP sistemleri ile entegrasyon yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Güçlü güvenlik önlemleri

İşlenmekte olan verilerin hassas doğası göz önüne alındığında, AML API, bilgilerin mahremiyetini ve gizliliğini sağlamak için şifreleme ve erişim kontrolleri gibi sağlam güvenlik önlemlerine sahiptir.

Yönetmeliklere uyum

AML API, kuruluşların yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerine yardımcı olmak için Mali Eylem Görev Gücü (FATF) tavsiyeleri gibi ilgili AML düzenlemeleri ve standartlarıyla uyumludur.

İletişim

Farklılığı HEMEN Deneyin!

Telefon

+90 212 909 30 12

Email

info@optimalscan.com

Hizmetler

Kara Para Aklamayı Önleme AML/CFT Çözümleri